המרכז לשיפור התפקוד המיני לגבר

Primedical

מיטב הפתרונות לגברים המתמודדים עם בעיות בזקפה בתפקוד המיני אצל גברים, תחת קורת גג אחת במרכז החדש של Primedical. בהנהגתו של האורולוג המומחה ד"ר יוסף שמואלי, תוכלו לקבל ייעוץ, הכוונה בתפקוד המיני אצל גברים, טיפול תרופתי ואף פתרונות ניתוחיים להתמודדות עם קשיי זקפה ולשיפור התפקוד המיני לגברים.

ד"ר יוסף שמואלי

מומחה בכירורגיה אורולוגית, אורולוג ראשי במחלקה האורולוגית בבית החולים "רבין", מתמחה בניתוחי שתל לשיקום הזקפה, בהפרעות בתפקוד המיני, בעיות פוריות, בעיות בדרכי השתן ועוד.

הטיפולים המתבצעים במקום

מרכז Primedical מקפיד להציע למטופלים את מגוון הטיפולים בתחום של שיפור התפקוד המיני לגברים ושיפור הזקפה לגבר. ראשית, המטופל יוזמן לפגישת ייעוץ עם ד"ר שמואלי, בה יפרטו בפניו האפשרויות השונות החל מטיפול תרופתי לשיפור התפקוד המיני בקרב גברים, דרך זריקות אותן יוכל המטופל להזריק לעצמו בבית ועד לניתוח שתל. כל אחת מן האפשרויות נבדקת לעומק בהתאם לצרכי המטופל, ההיסטוריה הרפואית שלו וניסיונות טיפול שונים בעבר. ד"ר שמואלי יודע לספק למטופל את כל הפתרונות הפיזיים השונים לבעיה שלו, ובמידת הצורך, ידע גם לתת הפניות מתאימות לטיפול בבעיות שמקורן בפן הרגשי, כגון הפניות לסקסולוג או לפסיכולוג המתמחה בבעיות מין.  

אפשרויות הטיפול השונות

לרוב, הבחירה הראשונית עבור מטופל המתמודד עם בעיות זקפה לראשונה, תהיה טיפול תרופתי בכדורים. את הטיפול התרופתי יש להתאים במיוחד לצרכי המטופל ולהיסטוריה הרפואית שלו משום שמטופלים מסוימים, למשל כאלו עם מחלות לב המטופלים בכדורים מסוג מסוים, יהיו בסיכון בעת נטילת כדורים לשיפור הזקפה. כל התאמה של טיפול או כדור נעשית כמובן אך ורק בהנחיית ובליווי ד"ר שמואלי.

טיפול לשיפור התפקוד המיני אצל גברים מסוג זה הוא טיפול יעיל ונוח אותו מבצעים המטופלים בביתם, טרם קיום יחסי מין. מדובר בזריקה במחט קטנה, המתבצעת בצדי איבר המין בקלות, אשר מכילה חומר המרחיב את כלי הדם. המטופלים מקבלים הדרכה מעשית מידי ד"ר שמואלי, וליווי לאורך השימוש בזריקות.

במקרה זה מדובר בהליך ניתוחי בעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. מדובר על שיפור התפקוד המיני אצל גברים בניתוח, כאשר מוחדר שתל אל תוך איבר המין ומשאבה אל תוך שק האשכים. לשתלים ולמשאבה אין שום נראות חיצונית ולא ניתן להבחין בהם. בעת קיום יחסי המין, יכול המטופל להפעיל את המשאבה ולהשיג זקפה במהירות.

אנו במרכז Primedical מקפידים על סטנדרט הטיפול הגבוה ביותר בפתרון בעיות זקפה ונשמח לעמוד לשירותכם!