המרכז לשיפור התפקוד המיני לגבר

Primedical

מיטב הפתרונות לגברים המתמודדים עם בעיות בזקפה, תחת קורת גג אחת במרכז החדש של Primedical תל השומר. בהנהגתו של האורולוג המומחה ד"ר יוסף שמואלי, תוכלו לקבל ייעוץ, הכוונה, טיפול תרופתי ואף פתרונות ניתוחיים להתמודדות עם קשיי זקפה ולשיפור חיי המין.

ד"ר יוסף שמואלי

מומחה בכירורגיה אורולוגית, אורולוג ראשי במחלקה האורולוגית בבית החולים "רבין", מתמחה בניתוחי שתל לשיקום הזקפה, בהפרעות בתפקוד המיני, בעיות פוריות, בעיות בדרכי השתן ועוד.

הטיפולים המתבצעים במקום

מרכז Primedical תל השומר מקפיד להציע למטופלים את מגוון הטיפולים בתחום שיפור ושיקום הזקפה לגבר. ראשית, המטופל יוזמן לפגישת ייעוץ עם ד"ר שמואלי, בה יפרטו בפניו האפשרויות השונות החל מטיפול תרופתי, דרך זריקות אותן יוכל המטופל להזריק לעצמו בבית ועד לניתוח שתל. כל אחת מן האפשרויות נבדקת לעומק בהתאם לצרכי המטופל, ההיסטוריה הרפואית שלו וניסיונות טיפול שונים בעבר. ד"ר שמואלי יודע לספק למטופל את כל הפתרונות הפיזיים השונים לבעיה שלו, ובמידת הצורך, ידע גם לתת הפניות מתאימות לטיפול בבעיות שמקורן בפן הרגשי, כגון הפניות לסקסולוג או לפסיכולוג המתמחה בבעיות מין.  

אפשרויות הטיפול השונות

לרוב, הבחירה הראשונית עבור מטופל המתמודד עם בעיות זקפה לראשונה, תהיה טיפול תרופתי בכדורים. את הטיפול התרופתי יש להתאים במיוחד לצרכי המטופל ולהיסטוריה הרפואית שלו משום שמטופלים מסוימים, למשל כאלו עם מחלות לב המטופלים בכדורים מסוג מסוים, יהיו בסיכון בעת נטילת כדורים לשיפור הזקפה. כל התאמה של טיפול או כדור נעשית כמובן אך ורק בהנחיית ובליווי ד"ר שמואלי.

טיפול זה הוא טיפול ויעיל ונוח אותו מבצעים המטופלים בביתם, טרם קיום יחסי מין. מדובר בזריקה במחט קטנה, המתבצעת בצדי איבר המין בקלות, אשר מכילה חומר המרחיב את כלי הדם. המטופלים מקבלים הדרכה מעשית מידי ד"ר שמואלי, וליווי לאורך השימוש בזריקות.
במקרה זה מדובר בהליך ניתוחי בעל אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. בניתוח מוחדר שתל אל תוך איבר המין ומשאבה אל תוך שק האשכים. לשתלים ולמשאבה אין שום נראות חיצונית ולא ניתן להבחין בהם. בעת קיום יחסי המין, יכול המטופל להפעיל את המשאבה ולהשיג זקפה במהירות.

אנו במרכז Primedical תל השומר מקפידים על סטנדרט הטיפול הגבוה ביותר בפתרון בעיות זקפה ונשמח לעמוד לשירותכם!