טיפול בכאבי אגן בהריון

טיפול בכאבי אגן בהריון

כאבי אגן בהריון הינם תופעה נפוצה. כאבים אלו מכונים: "סימפיזיוליזיס" והם מהווים תוצאה של שינויים במפרקי האגן. השינויים שחלים באזור מאפשרים לאגן להתרחב לפני הלידה, וכתוצאה משינויים אלו נשים רבות עלולות לסבול מכאבים בגב התחתון ובמפשעה. 

 

במקרים מסוימים, כאבי האגן עלולים להגביל את יכולת התנועה הפיזית וישנם אף מקרים חמורים יותר בהם נשים תזדקקנה למקל הליכה או כיסא גלגלים.

 

האם יש טיפול בכאבי אגן בהריון שעוזר?

ניתן להבין שכאבים חזקים באגן במהלך ההיריון עלולים לפגוע בתפקוד היומיומי של האישה, לגרום לסבל ולהגביל את יכולתה לבצע פעולות שגרתיות, כך שלא רק שעליה להתמודד עם תקופת ההיריון, עליה גם להתמודד עם כאבי אגן בהריון אשר מגבילים את תנועתה. 

 

למרות שתופעת סימפיזיוליזיס הינה תופעה שכיחה, עד לא מזמן לא היה טיפול יעיל לבעיה, ונשים שסבלו מכאבי אגן יכלו להפחית את הכאבים על ידי נטילת כדורים נגד כאבים ומנוחה. 

 

לא מעט נשים נעזרות ברפואה משלימה ומנסות טיפול בכאבי אגן בהריון באמצעות ביצוע תרגילי פיזיותרפיה, כאשר לצד כל האפשרויות הללו נותר להן רק לייחל לכך שהכאבים יחלפו לאחר הלידה.

 

עלייה ברמת המודעות בנוגע להפרעת סימפיזיוליזיס

במהלך השנים האחרונות, חלה עלייה ברמת המודעות בכל הנוגע לכאבי אגן במהלך תקופת ההיריון, זאת תודות לנשים שמספרות על הקושי, כתבות ומאמרים שנכתבים על הנושא ודיונים שעולים חדשות לבקרים בתקשורת ובאינטרנט. 

 

עליית המודעות בנוגע לסימפיזיוליזיס, גורמת לנשים רבות שחשבו שהכאבים מהווים חלק בלתי נפרד מהריון להבין שמדובר על הפרעה ושחשוב לטפל בה, אך עדיין רוב הנשים אינן מודעות לכך שישנן דרכים יעילות להתמודד עם הבעיה ואף להיעזר בטיפול בכאבי אגן בהריון שהינו פשוט ומהווה פריצת דרך בתחום. 

 

פריצת דרך בטיפול בסימפיזיוליזיס

במרפאה שלנו – מרפאת כאב אגן בהריון, יכולות נשים שסובלות מכאבי אגן בהריון לקבל טיפול בכאבי אגן בהריון שהוא יעיל וחדשני. הטיפול מאפשר לנו לטפל בכאבים באופן מיידי ולמנוע את הסבל המתמשך. 

 

טיפול בכאבי אגן בהריון במרכז שלנו כולל שימוש בחומרי הרדמה במינונים קטנים ומדויקים ויכול להיות משולב עם שיטות הטיפול הקונבנציונאליות המוכרות. באמצעות הטיפול ניתן לסייע לנשים להתמודד עם ההפרעה המטרידה. 

 

במרכז שלנו – Primedical תל השומר, מרפאת כאב אגן בהריון, טופלו נשים רבות שסבלו מסימפיזיוליזיס. אם גם אתן סובלות מההפרעה שמשבשת את שגרת החיים, אתן מוזמנות לפנות אלינו ונשמח לטפל בכן. 

 

והנה בשורה משמחת שיכולה לתת הרבה תקווה לנשים שסובלות מסימפיזיוליזיס, להלן מקרה שקרה במרפאה שלנו: אישה שסבלה מכאבי אגן ונעזרה במקל הליכה הגיעה אל המרפאה שלנו לצורך טיפול. לאחר הטיפול, נעלמו הכאבים והמקל נשאר מאחור. 

פריימדיקל

פריימדיקל

מיטב המומחים המובילים בתחומי הרפואה השונים מציעים מגוון שירותי פרימיום רפואיים ללא המתנה לתורים, עם יחס אישי ואינטימי ובתנאים הנוחים שרק מרכז בוטיק רפואי פרטי יכול להעניק.